Sulsted

Vindere af stævne

NØRHALNE:Lørdag blev vinderne af de forskellige klasser i årets Nørhalne Cup fundet. Det er: Klasse C01: Floda Bo, Sverige, foran IK Start, Norge. C02: Kolding BK foran Askim, Sverige. C03: JSG Borsten-Luhdorf, Tyskland, foran Hillerød. C04: Gug foran Mariehøj. C05: Himmelev Veddelev 1 foran klubbens andethold. C06: Sulsted foran Brøndby. C07: Olympia Neumünster, Tyskland, foran IK Start. C08: TSV Kronhagen, Tyskland, foran Askim, Sverige. C09: Hanningepojkarne, Sverige, foran FC Valmiera, Letland. C10: Askim foran klubbens andethold. C11A: TST 79 Tilst foran Brabrand. C11B: Peterborough United, England, foran SC Eilbek, Tyskland. C12: Lundtofte foran TST 79. C13: Fremad Valby foran Aabybro. C14: AIA/Tranbjerg foran Bøler, Norge. C15: RMÅ foran Bele Barkarby, Sverige.